KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16186149
nr 1618 6149
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 5/20, daterad 1945, "från vägkanten". Bildmått: 25x17 cm, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:47:11
3/5 18:09:42
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor